Povianočný výpredaj Pánové   Dámy

Doprajte si eleganciu saká spoločne so športovým a uvoľnením vzhľadom, ktorý ponúka džínsová bunda. Stačí k tomu málo. Stačí si vybrať jedno z našich štýlových pánskych džínsových sák . Môžete sa spoľahnúť, že v našej ponuke nájdete presne taká saká z džínsoviny, ktoré zodpovedajú aktuálnym trendom. Hneď, ako si ich oblečiete, stanete sa elegánom, ktorý vie, ako sa obliecť a ako najlepšie správať. V džínsovom saku pre mužov môžete vyraziť na najrôznejšie udalosti. Ak pod sako oblečiete pánsku košeľu so svetrom, vykúzlite elegantný outfit vhodný na najrôznejšie stretnutia. Chcete vyraziť večer za priateľmi? Potom vám pod sakom stačí len jednoduché tričko a spoločnosť oslníte.

Pripravujeme pre vás ponuku v tejto kategórii.

Intenzívne pracujeme na doplnení sortimentu v tejto kategórii a vy sa môžete tešiť na nové kúsky oblečenia vo veľmi krátkom čase. Medzitým pokračujte v akejkoľvek inej kategórii.

Kombinujte džínovinu rozumne

Nikde nie je napísané, že nemôžete nosiť na vrchnej a spodnej polovici tela oblečenie z džínsoviny. Vyvarujte sa ale nešťastným kombináciám a nebudete vyzerať ako obrie modrý šmolko. Ak chcete obliecť džínsové sako alebo bundu a súčasne rifle, vyberte si kúsky, ktoré majú odlišné farebné odtiene. Ak navyše vyberiete také, ktoré sú aspoň z trochu iného materiálu, celý outfit bude vyzerať ešte lepšie.

Pánske džínsové sako potom môžete ľubovoľne kombinovať aj s plátennými nohavicami alebo pánskymi chinos, záleží len na vašej kreativite.

Doprava ZADARMO

Pri nákupe akéhokoľvek tovaru nad 75 € doprava ZADARMO.

40 000 + zákazníkov

Presne toľko máme už našich spokojných zákazníkov.

Vrátenie tovaru

Tovar vám nesedí? Môžete nám ho vrátiť alebo vymeniť.

Obrovský výber

Máme viac ako 35 000 položiek a takmer 200 000 kusov.