Pánska flanelku pre mužov môže na prvý pohľad vyzerať ako košele, ktorú by ste kúpili obliekli len k práci, ale nie je! Pánska flanelové košele je skvelou variantou pre najrôznejšie príležitosti a do každého počasia. Vytiahnite treba kockovanú pánsku flanelku do práce, do školy alebo večer do baru. Zožnete úspech nielen u žien, ale aj u svojich kolegov a priateľov. Stačí zapojiť dobrý vkus a skombinovať pánsku módne flanelku s tým správnym pánskym tričkom a pohodlnými nohavicami. Jedná sa o kúsok oblečenia, ktorý by vo vašom šatníku nemal chýbať. Vďaka flanelové košeľu môžete z obyčajného outfitu vytvoriť úplne športové a ležérne look, s ktorým u svojho okolia zabodujete.

Pripravujeme pre vás ponuku v tejto kategórii.

Intenzívne pracujeme na doplnení sortimentu v tejto kategórii a vy sa môžete tešiť na nové kúsky oblečenia vo veľmi krátkom čase. Medzitým pokračujte v akejkoľvek inej kategórii.

Flanelku ako dizajnový doplnok

Kosiť drevo, pracovať na počítači, pozerať sa na televíziu, tancovať na diskotéke alebo jazdiť na skateboarde. To všetko môžete robiť v ležérne pánske flanelové košeľu . Niekedy môže flanelku poslúžiť praktickú a inokedy zase len estetickú funkcií. Záleží, pre akú činnosť sa rozhodnete a čo si k flanelové košeľu oblečiete. Máme pre vás pár tipov, ako túto módnu košeľu skombinovať s ďalšími kúskami vo vašej skrini:

  1. Oblečte flanelku a zastrčte ju do padnúcich džínsov. Gombíky košele zapnite až ku krku a na svete je look, s ktorým môžete fungovať od rána až do večera.
  2. Tričká s obľúbenou kapelou alebo pokojne bez motívu nechajte pod rozopnutú flanelku. Na nohy natiahnite pohodlné nohavice, ktoré vás neobmedzujú v pohybe. Voľnočasový outfit doplňte len pohodlnú pánsku obuvou a vyrazte pokojne na skate do parku.
  3. Aj k váľanie pri televízii si môžete obliecť kúsok, ktorý mi bez problému obstál aj vo veľkomeste. Flanelku oblečte k svojim obľúbeným teplákom a užite si futbal v televízii.

Pánsku flanelovú košeľu využijete celý rok. Môžete ju nosiť ako prvú alebo druhú vrstvu nad tričkom od jari až do jari. Získate tak tenkú štýlovú vrstvu, ktorá nahradí mikinu pre mužov alebo sveter. V zime prihodíte pánsku bundu alebo kabát a so svojou obľúbenou flanelku sa nemusíte rozlúčiť.

Doprava ZADARMO

Pri nákupe akéhokoľvek tovaru nad 75 € doprava ZADARMO.

34 000 + zákazníkov

Presne toľko máme už našich spokojných zákazníkov.

Vrátenie tovaru

Tovar vám nesedí? Môžete nám ho vrátiť alebo vymeniť.

Obrovský výber

Máme viac ako 22 000 položiek a takmer 200 000 kusov.