Povianočný výpredaj Pánové   Dámy

Pevné, štýlové a módne sako z rifľoviny sa môže stať vaším každodenným spoločníkom takmer po celý rok. Kúpte si pánske riflové sako , vo ktorým budete vyzerať skvele. Pri zmienke o pánskom saku sa vám možno vybaví elegantný kúsok pánskeho šatníka alebo rovno oblek, ples alebo návšteva divadla. To tak u ležérneho džínsového saka neplatí. Môžete ich obliecť každý deň do práce, do školy alebo potom večer za priateľmi do baru alebo party. Sako použujte ako vrchnú vrstvu na moderné pánske tričko a skombinujte buď s plátennými nohavicami alebo pánskymi chinos.

Pripravujeme pre vás ponuku v tejto kategórii.

Intenzívne pracujeme na doplnení sortimentu v tejto kategórii a vy sa môžete tešiť na nové kúsky oblečenia vo veľmi krátkom čase. Medzitým pokračujte v akejkoľvek inej kategórii.

Riflové sako a rifle ?

Obliekli by ste si riflové sako alebo riflovú bundu spoločne s džínsami? Ide to! Stačí mať trochu citu a nebudete vyzerať ako obrie modrý šmolko. Stačí si zapamätať pár pravidiel:

  • nezostávajte u jedného odtieňa - ak si chcete obliecť modré sako (alebo bundu) z džínsoviny, skombinujte napríklad s čiernymi riflami. Rozbijete tak celý outfit a nebude vyzerať ako modrá machuľa atramentu.
  • striedajte materiál. Dnes zoženiete celý rad druhov džínsoviny. A tak môžete hrubšie riflovinu obliecť na nohy a jemnejšie zase ako druhú vrstvu, ktorá zahreje hornú polovicu tela.

Ak dobre skombinujete druhy džínsoviny, môžete sa tešiť z nápaditého, originálneho a módneho outfitu, v ktorom zaujmete svoje okolie. Dáte tak najavo, že viete, čo to znamená štýl a dokážete to náležite využiť.

Doprava ZADARMO

Pri nákupe akéhokoľvek tovaru nad 75 € doprava ZADARMO.

40 000 + zákazníkov

Presne toľko máme už našich spokojných zákazníkov.

Vrátenie tovaru

Tovar vám nesedí? Môžete nám ho vrátiť alebo vymeniť.

Obrovský výber

Máme viac ako 35 000 položiek a takmer 200 000 kusov.