Povianočný výpredaj Pánové   Dámy

Affiliate spolupráca je ľahkou cestou, ako sa stať predajcom pánskeja dámske módy TheyWear a zarobiť tak na každej vami privedenej návšteve, ktorá realizuje objednávku na našom eshope. Poďte predávať s nami, pripravili sme pre vás niekoľko kampaní, do ktorých sa môžete ľahko zapojiť.


Dognet.sk

Affiliate kampaň na Dognet.sk

V rámci kampane v sieti dognet ponúkame až 14% provízie, XML feed, bannery a cookies na 30 dní. Exkluzívne tu tiež nájdete zrýchlené schvaľovanie provízií a zľavový kód pre vašich zákazníkov vo výške 5%.

Pripojiť sa do kampane


Momentálne pre vás pripravujeme ďalšie siete ...


Zjednodušene sa jedná o systém partnerstva medzi vami a nami. Vy nás odporučíte návštevníkom Vašich stránok a my vám zaplatíme odmenu z ich nákupov, ak prídu práve od vás. Viac o Affiliate marketingu na wikipedii.
Podmienky jednotlivých affiliate partnerov sa môžu líšiť, viac informácií nájdete vždy u daného poskytovateľa affiliate kampane. Všeobecne však platí, že budete potrebovať vlastné web, blog, forum a tiež musíte byť starší ako 15 rokov pre vystavenie faktúry.
Pre malé partnerov nie je nutné zriaďovať si živnostenský list. Detaily o možnej výške vyplatenej provízie za kalendárny rok a stým spätú daňovú povinnosť vám poskytne váš finančný či živnostenský úrad. Pretože sa daňové zákony často mení, odporúčame sa informovať ku konkrétnemu dátumu. Informáciu vám poskytnú pracovníci úradu aj po telefóne. Upresňujúce informácie tiež nájdete v jednotlivých affiliate sieťach.
Zakázané formy propagácie definuje vždy konkrétny poskytovateľ kampane. Tieto podmienky sa podľa rôznych kampaní môžu líšiť. Pre konkrétne podmienky navštívte vždy kampaň a podmienky na stránkach partnera.
Ak váš projekt či web presahuje veľkosť súkromného webu, komunitných stránok či sa jedná o web väčšie spoločnosti, kontaktujte nás , ozveme sa a dohodneme sa na podmienkach na mieru a tiež vám odporučíme toho najvhodnejší affiliate partnera pre vás.
Provízie sú určené poskytovateľom kampane, ich výšku nájdete vždy v prehľade jednotlivé kampane a tiež vždy na stránkach kampane u partnera. Naša provízia sa snažíme držať jedny z najvyšších v odbore módy a krásy.