Povianočný výpredaj Pánové   Dámy

Dolaďte svoj outfit k dokonalosti. Stačí vám k tomu len správne doplnky. Napríklad práve snapback šiltovky s rovným šiltom pre správne muža. Nosiť ich môžete podľa ľubovôle a vlastného vkusu buď so šiltom dozadu, alebo dopredu. V tomto prípade tak nielen, že budete vyzerať skvele, ale navyše si môžete chrániť oči pred nepríjemným priamym slnkom. Pánske šiltovky nie sú len dizajnovou záležitosťou, ale plní aj rad praktických funkcií. Práve tým, že zacloní žiariace slnko, sa vám bude oveľa lepšie riadiť aj chodiť po ulici. Keď sa naopak zatiahne a začne pršať, šiltovka vás, predovšetkým teda vaše vlasy, ochráni pred vodou. Doplňte pánske tričko, mikinu a pohodlné džínsy štýlovú snapback šiltovkou a uvidíte rozdiel.

Pripravujeme pre vás ponuku v tejto kategórii.

Intenzívne pracujeme na doplnení sortimentu v tejto kategórii a vy sa môžete tešiť na nové kúsky oblečenia vo veľmi krátkom čase. Medzitým pokračujte v akejkoľvek inej kategórii.

Štýlovú pánsku šiltovku si skrátka hneď zamilujete a nedokážete si predstaviť ani deň bez nej. Aj doma si bez svojej obľúbenej šiltovky budete pripadať ako nahí. Je to tým, že okrem skvelých motívov ponúka tieto snapback šiltovky s plastovým zapínaním pohodlie a priedušnosť, po ktorých túžite. Nosiť ich tak môžete celoročne. A je jedno, či to bude len jedna obľúbená, alebo budete motívy striedať. Vždy totiž siahate po istote.

Doprava ZADARMO

Pri nákupe akéhokoľvek tovaru nad 75 € doprava ZADARMO.

45 000 + zákazníkov

Presne toľko máme už našich spokojných zákazníkov.

Vrátenie tovaru

Tovar vám nesedí? Môžete nám ho vrátiť alebo vymeniť.

Obrovský výber

Máme viac ako 35 000 položiek a takmer 200 000 kusov.