Povianočný výpredaj Pánové   Dámy

Prečo nevyužiť štátnu vlajku ako dômyselný a originálna potlač trička? Takúto otázku si možno položili návrhári, a tak vznikli štýlová pánska tričká s vlajkou . Keď už nemáte čas vyjsť na dovolenku, nechajte vlajku svojho obľúbeného štátu viať aspoň na svojom oblečení. Okrem štátnych si na hruď alebo chrbát môžete ale obliecť aj ďalšie vlajky. Čo tak ukázať svetu vlajku svojej obľúbenej hudobnej skupiny alebo rôznych mierových aktivistov? Hľadáte skôr decentné pánske tričko bez potlače? Tak to skúste kvalitné a štýlová jednofarebná tričká pre mužov.

Pripravujeme pre vás ponuku v tejto kategórii.

Intenzívne pracujeme na doplnení sortimentu v tejto kategórii a vy sa môžete tešiť na nové kúsky oblečenia vo veľmi krátkom čase. Medzitým pokračujte v akejkoľvek inej kategórii.

Tričiek v skrini nie je nikdy dosť

Nie je to len fráza, ktorú utrúsi pri pohľade na výklad len ženy. Pravdou je, že tričká si kupujú najčastejšie tiež muži. A prečo by nie. Pánske tričko je univerzálnym a pritom dostatočne štýlovým (a niekedy aj elegantným) kúskom oblečenia. Znosíte je bez problémov celý rok, pranie býva jednoduché a žehliť je často ani nemusíte. Okrem toho, že sa v tričku budete cítiť dobre a uvoľnene, budete tiež skvele vyzerať.

Stavte na istotu a pánske tričko skombinujte s dobre padnúcimi džínsami, ktoré nesmú v skrini chýbať nikomu. Nie vždy sa ale musíte držať zavedených konvencií, pokojne môžete siahnuť aj po trochu odvážnejší kombinácii. Čo hovoríte na pánske chinos alebo plátené nohavice? My sme z tejto kombinácie s jednoduchým tričkom nadšení, tak do toho choďte tiež.

Doprava ZADARMO

Pri nákupe akéhokoľvek tovaru nad 75 € doprava ZADARMO.

40 000 + zákazníkov

Presne toľko máme už našich spokojných zákazníkov.

Vrátenie tovaru

Tovar vám nesedí? Môžete nám ho vrátiť alebo vymeniť.

Obrovský výber

Máme viac ako 35 000 položiek a takmer 200 000 kusov.